Poznań 61 - 407 / ul. Rymera 7

Ważne informacje dla wszystkich klientów korzystających z systemów finansowania w związku z pandemią COVID-19

O naszej firmie
Social Banking SA
Jesteśmy liderem na rynku w branży doradztwa i współpracy z klientami indywidualnymi i biznesowymi w zakresie leasingu i kredytów.

Naszym głównym celem jest budowanie stabilnych i trwałych relacji z konsumentami. W Social Banking S.A kładziemy ogromny nacisk na indywidualne podejście do poszczególnych realizacji, dzięki czemu współpraca z klientem odbywa się z nim, a nie obok niego.

ogólnopolska sieć sprzedaży
1

Jako duża i szanowana na rynku instytucja, posiadamy grono zaufanych kontrahentów, którzy cyklicznie do nas wracają. 

2

Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży posiadamy swoje oddziały w większości miast Polski, tak aby ułatwić komunikację
i sprawność wykonywanego dzieła. 

3

Regularnie udoskonalamy jakość naszych standardów, aby nasz klient miał dostęp do jak najszerszej grupy możliwie najlepszych produktów finansowych. 

Nasze usługi:

Jesteśmy specjalistami w finansowaniu pojazdów. Leasing, kredyt, pożyczka, wynajem nie mają dla nas tajemnic. Chętnie dzielimy się wiedzą i służymy doradztwem naszym klientom. Z nami droga do korzystania z pojazdu jest prosta i krótka. Zaoszczędź sobie wybojów i zakrętów i skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że współpraca z profesjonalistami zawsze się opłaca..

finans
Kredyt samochodowy
Wiemy jak pomóc w uzyskaniu odpowiedniego kredytu, dobranego do Twoich potrzeb!
wynajem
Wynajem samochodów
Firmy do wynajmu długoterminowego przekonuje przede wszystkim wyższy komfort i przewidywalność kosztów.
trucki
Kredyt gotówkowy
Bardzo prosty i szybki sposób pozyskania gotówki na dowolny cel dla osób fizycznych i prawnych.
leasingi
Leasingi
Leasing to jedna z najszybszych form pozyskania określonego produktu, w zamian za ustalone ratalne opłaty.
sOCIAL bANKING – CENTRALA

Godziny pracy biura.

Poniedziałek – czwartek: 10:00  – 18:00
Piątek: 12:00  – 16:00
Sobota: zamknięte
Niedziela: zamknięte
ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ

Znajdź swój oddział

centrala w Poznaniu

tel: 609 100 177
poznan2@socialbanking.pl

ul. Rymera 7
61 407 Poznań

tel: 607 916 979

f.steinke@socialbanking.pl

Filip Steinke

tel: 609 100 177

r.swiergiel@socialbanking.pl

Roksana Świergiel

Biuro Regionalne Gniezno

tel: 607 088 707
gniezno@socialbanking.pl

ul. Poznańska 103
62-200 Gniezno

tel: 502 348 855

t.burzynski@socialbanking.pl

Tomasz Burzyński

tel: 607 088 707

s.gorna@socialbanking.pl

Sylwia Górna

tel: 607 088 707

m.ober@socialbanking.pl

Małgorzata Ober

biuro regionalne leszno

tel: 693 199 439

leszno@socialbanking.pl

Paweł Taciak

Biuro regionalne ostrów wielkopolski

tel: 601 640 889

p.daniluk@socialbanking.pl

Paweł Daniluk

Biuro regionalne warszawa

warszawa@socialbanking.pl

ul. Hubala Dobrzańskiego 159
05-082 Stare Babice

tel: 503 006 287

m.zych@socialbanking.pl

Monika Zych

tel: 500 126 662

a.szopa@socialbanking.pl

Anna Szopa

Biuro Regionalne Warszawa – Białołęka

ul. Modlińska 247
03-120 Warszawa

tel: 604 968 004

a.biedron@socialbanking.pl

Artur Biedroń

Biuro regionalne Warszawa-Wilanów

tel: 691 060 222

w.szydlowski@socialbanking.pl

Wojciech Szydłowski

Biuro Regionalne Warszawa PRaga

ul. Jagiellońska 88/21a
00-992 Warszawa

tel: 503 009 316

m.kupis@socialbanking.pl

Marcin Kupis

Biuro Regionalne Radom

ul. S. Wernera 33/37 lok.2
26-600 Radom

tel: 502 038 222

j.waszczyk@socialbanking.pl

Jan Waszczyk

tel: 606 319 382

t.podkowinski@socialbanking.pl

Tomasz Podkowiński

Biuro regionalne siedlce

tel: 505 223 444

m.miescicki@socialbanking.pl

Marek Mieścicki

tel: 505 227 483

b.miescicka@socialbanking.pl

Bożena Mieścicka

biuro regionalne Grudziądz

tel: 721 100 640

m.lutomski@socialbanking.pl

Marcin Lutomski

Biuro regionalne gliwice

gliwice@socialbanking.pl

ul. Staromiejska 69
44-100 Gliwice

tel: 606 909 659

s.kaluski@socialbanking.pl

Stanisław Kałuski

tel: 511 982 977

m.czuga@socialbanking.pl

Michał Czuga

Biuro regionalne częstochowa

tel: 722 011 511

k.stolarczyk@socialbanking.pl

Tomasz Stolarczyk

Biuro regionalne biała podlaska

bialapodlaska@socialbanking.pl

Plac Wolności 12
21-500 Biała Podlaska

tel: 605 122 405

Marek Goździołko

Biuro regionalne Gdańsk

gdansk@socialbanking.pl

tel: 668 373 422

Mateusz Bąk

Biuro Regionalne kamienna góra

kamiennagora@socialbanking.pl

tel: 661 103 155

s.winiarski@socialbanking.pl

Sławomir Winiarski

Biuro regionalne wałbrzych

tel: 661 103 155

s.winiarski@socialbanking.pl

Sławomir Winiarski

Biuro regionalne Jelenia góra

tel: 661 103 155

s.winiarski@socialbanking.pl

Sławomir Winiarski

Biuro RegionaLne Legnica

tel: 661 103 155

s.winiarski@socialbanking.pl

Sławomir Winiarski

Biuro Regionalne wrocław

tel: 661 103 159

s.winiarski@socialbanking.pl

Sławomir Winiarski

0
Klientów
0
Umów
0
Specjalistów sprzedaży
0
Lat doświadczenia
Szybka decyzja
Współpracujemy z kilkunastoma bankami, decyzje o finansowaniu pojazdu otrzymasz nawet w ciągu 24h.
Profesjonalizm
Specjalizujemy się w tym, aby Twoja droga do korzystania z pojazdu była prosta i krótka.
Optymalizacja
Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.
Wolność
Wynajem to WOLNOŚĆ. Po zakończeniu najmu nie musisz martwić się sprzedażą samochodu.
Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz nasza stronę mozęmy przechowywac niektóre informacje w postraci ciasteczek w twoje przeglądarce. Możesz zmienić te ustawienia. Pamietej jednak, że ingerencja w ustawiania przeglądarki moze wpłynąć na funkcjonowanie naszego serwisu.