Poznań 61 - 407 / ul. Rymera 7

O naszej firmie
Social Banking SA
Jesteśmy liderem na rynku w branży doradztwa i współpracy z klientami indywidualnymi i biznesowymi w zakresie leasingu i kredytów.

Naszym głównym celem jest budowanie stabilnych i trwałych relacji z konsumentami. W Social Banking S.A kładziemy ogromny nacisk na indywidualne podejście do poszczególnych realizacji, dzięki czemu współpraca z klientem odbywa się z nim, a nie obok niego.

ogólnopolska sieć sprzedaży
1

Jako duża i szanowana na rynku instytucja, posiadamy grono zaufanych kontrahentów, którzy cyklicznie do nas wracają. 

2

Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży posiadamy swoje oddziały w większości miast Polski, tak aby ułatwić komunikację
i sprawność wykonywanego dzieła. 

3

Regularnie udoskonalamy jakość naszych standardów, aby nasz klient miał dostęp do jak najszerszej grupy możliwie najlepszych produktów finansowych. 

Nasze usługi:

Jesteśmy specjalistami w finansowaniu pojazdów. Leasing, kredyt, pożyczka, wynajem nie mają dla nas tajemnic. Chętnie dzielimy się wiedzą i służymy doradztwem naszym klientom. Z nami droga do korzystania z pojazdu jest prosta i krótka. Zaoszczędź sobie wybojów i zakrętów i skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że współpraca z profesjonalistami zawsze się opłaca..

finans
Kredyt samochodowy
Wiemy jak pomóc w uzyskaniu odpowiedniego kredytu, dobranego do Twoich potrzeb!
wynajem
Wynajem samochodów
Firmy do wynajmu długoterminowego przekonuje przede wszystkim wyższy komfort i przewidywalność kosztów.
trucki
Kredyt gotówkowy
Bardzo prosty i szybki sposób pozyskania gotówki na dowolny cel dla osób fizycznych i prawnych.
leasingi
Leasingi
Leasing to jedna z najszybszych form pozyskania określonego produktu, w zamian za ustalone ratalne opłaty.
sOCIAL bANKING – CENTRALA

Godziny pracy biura.

Poniedziałek – czwartek: 10:00  – 18:00
Piątek: 12:00  – 16:00
Sobota: zamknięte
Niedziela: zamknięte
ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ

Znajdź swój oddział

centrala w Poznaniu

tel: 609 100 177
poznan2@socialbanking.pl

ul. Rymera 7
61 407 Poznań

bb

tel: 607 916 979

f.steinke@socialbanking.pl

Filip Steinke

bb

tel: 693 563 673

m.steinke@socialbanking.pl

Monika Steinke

Biuro Regionalne Gniezno

tel: 607 088 707
gniezno@socialbanking.pl

ul. Poznańska 103
62-200 Gniezno

bb

tel: 502 348 855

t.burzynski@socialbanking.pl

Tomasz Burzyński

bb

tel: 607 088 707

s.gorna@socialbanking.pl

Sylwia Górna

bb

tel: 607 088 707

m.ober@socialbanking.pl

Małgorzata Ober

biuro regionalne leszno
bb

tel: 693 199 439

leszno@socialbanking.pl

Paweł Taciak

Biuro regionalne ostrów wielkopolski
bb

tel: 601 640 889

p.daniluk@socialbanking.pl

Paweł Daniluk

Biuro regionalne warszawa

warszawa@socialbanking.pl

ul. Hubala Dobrzańskiego 159
05-082 Stare Babice

bb

tel: 503 006 287

m.zych@socialbanking.pl

Monika Zych

bb

tel: 500 126 662

a.szopa@socialbanking.pl

Anna Szopa

Biuro Regionalne Warszawa – Białołęka

ul. Modlińska 247
03-120 Warszawa

bb

tel: 604 968 004

a.biedron@socialbanking.pl

Artur Biedroń

Biuro regionalne Warszawa-Wilanów
}}

tel: 691 060 222

w.szydlowki@socialbanking.pl

Wojciech Szydłowski

Biuro Regionalne Warszawa PRaga

ul. Jagiellońska 88/21a
00-992 Warszawa

bb

tel: 503 009 316

m.kupis@socialbanking.pl

Marcin Kupis

Biuro Regionalne Radom

ul. S. Wernera 33/37/ok.2
26-600 Radom

bb

tel: 502 038 222

J.waszczyk@socialbanking.pl

Jan Waszczyk

bb

tel: 606 319 382

j.podkowiński@socialbanking.pl

Jan Podkowiński

Biuro regionalne siedlce
bb

tel: 505223444

m.miescicki@socialbanking.pl

Marek Mieścicki

bb

tel: 505 227 483

b.miescicka@socialbanking.pl

Bożena Mieścicka

biuro regionalne Grudziądz
bb

tel: 721 100 640

m.lutomski@socialbanking.pl

Marcin Lutomski

Biuro regionalne gliwice

gliwice@socialbanking.pl

ul. Staromiejska 69
44-100 Gliwice

bb

tel: 606 909 659

s.kaluski@socialbanking.pl

Stanisław Kałuski

bb

tel: 511 982 977

m.czuga@socialbanking.pl

Michał Czuga

Biuro Regionalne Rybnik

rynbnik@socialbanking.pl

bb

tel: 502 351 118

Piotr Sędziak

bb

tel: 509 317 089

Wioleta Bojanowska

Biuro regionalne częstochowa
bb

tel: 722 011 511

k.stolarczyk@socialbanking.pl

Tomasz Stolarczyk

Biuro regionalne biała podlaska

bialapodlaska@socialbanking.pl

Plac Wolności 12
21-500 Biała Podlska

bb

tel: 605 122 405

Marek Goździłko

Biuro regionalne Gdańsk

gdansk@socialbanking.pl

bb

tel: 668 373 422

Mateusz Bąk

Biuro Regionalne kamienna góra

kamiennagora@socialbanking.pl

bb

tel: 661 103 155

s.winiarski@socialbanking.pl

Sławomir Winiarski

Biuro regionalne wałbrzych
bb

tel: 661 103 156

s.winiarski@socialbanking.pl

Sławomir Winiarski

Biuro regionalne Jelenia góra
}}

tel: 661 103 157

s.winiarski@socialbanking.pl

Sławomir Winiarski

Biuro RegionaLne Legnica
bb

tel: 661 103 158

s.winiarski@socialbanking.pl

Sławomir Winiarski

Biuro Regionalne wrocław
bb

tel: 661 103 159

s.winiarski@socialbanking.pl

Sławomir Winiarski

0
Klientów
0
Umów
0
Specjalistów sprzedaży
0
Lat doświadczenia
Szybka decyzja
Współpracujemy z kilkunastoma bankami, decyzje o finansowaniu pojazdu otrzymasz nawet w ciągu 24h.
Profesjonalizm
Specjalizujemy się w tym, aby Twoja droga do korzystania z pojazdu była prosta i krótka.
Optymalizacja
Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.
Wolność
Wynajem to WOLNOŚĆ. Po zakończeniu najmu nie musisz martwić się sprzedażą samochodu.