Poznań 61 - 407 / ul. Rymera 7
Akcjonariat

Akcjonariat polega na współuczestnictwie w działalności naszej firmy. Mają państwo możliwość nabycia praw współwłasności (akcji) Social Banking. Akcjonariat to współcześnie narzędzie nowoczesnego inwestora, idącego z duchem czasu. Nawiązując z nami współpracę stajesz się częścią finansowego giganta!

Będąc jednością, robimy wszystko, aby nasza wspólna firma, działała jak najlepiej. Stale rozbudowujemy ofertę produktową, aby skutecznie odpowiadać na potrzeby klientów. Będąc liderem na rynku, mamy do dyspozycji szereg rozwiązań, które niedostępne są dla mniejszych pośredników. Sprawdza się w ten sposób powiedzenie, że „duży może więcej”.

Uzyskujemy dzięki temu bezkonkurencyjną przewagę produktową, zachowując przy tym ogromne zaplecze wiedzy i wsparcia dla naszych akcjonariuszy. Prowadząc akcje marketingowe Social Banking, reklamujemy jednocześnie nas wszystkich, budując największą sieć sprzedaży produktów finansowych w kraju.

Głównym atutem wspólnej działalności jest najszerszy na rynku wachlarz produktów. Jesteśmy stałymi partnerami wielu banków, towarzystw leasingowych i instytucji finansowych. Zapewnia nam to najlepsze warunki współpracy, w efekcie czego, możemy zaproponować naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania.

Znajdując się w strukturze Social Banking, nie jesteś osobnym podmiotem lecz akcjonariuszem, częścią swojej firmy. Działamy razem, aby osiągnąć wspólny sukces. Wielu akcjonariuszy to wiele pomysłów i innowacyjnych rozwiązań. Posiadając wspólny budżet marketingowy, promujemy nasze wspólne działania! Social Banking kojarzone jest jako sieć Banków, a nie jako pośrednik! Nie jesteśmy anonimowi dla banków – jesteśmy ich partnerami. Posiadając swoich akcjonariuszy na terenie całej Polski, obsługujemy klientów w każdym mieście. Nie szukamy osobnych pośredników – szukamy godnych zaufania i świadomych wspólnych korzyści akcjonariuszy!

Już dziś stań się częścią swojej firmy! Zbudujmy wspólnie potęgę!

Zapraszamy do kontaktu mailowego: akcjonariat@sociabanking.pl

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz nasza stronę mozęmy przechowywac niektóre informacje w postraci ciasteczek w twoje przeglądarce. Możesz zmienić te ustawienia. Pamietej jednak, że ingerencja w ustawiania przeglądarki moze wpłynąć na funkcjonowanie naszego serwisu.