Poznań 61 - 407 / ul. Rymera 7
Kredyt gotówkowy
Gotówka “pod” samochód​

Bardzo prosty i szybki sposób pozyskania gotówki na dowolny cel dla osób fizycznych i prawnych. Naszym jedynym warunkiem jest posiadanie przez Ciebie pojazdu! Całość procedury jest łatwa, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu 24 godzin. Klient ma prawo korzystania z pojazdu przez cały okres trwania umowy! Nie wymagamy żadnych zaświadczeń dotyczących zakupu pojazdu. Dodatkowo, w niektórych przypadkach, nie ma konieczności wpisu banku do dowodu rejestracyjnego!

Refinansujemy wszystkie rodzaje pojazdów : osobowe, ciężarowe, motocykle oraz ciągniki siodłowe.

Wynajem długoterminowy to z pewnością : większy komfort i niższe koszty.

Firmy do wynajmu długoterminowego przekonuje przede wszystkim wyższy komfort i przewidywalność kosztów. Jak sama nazwa wskazuje, w tym przypadku samochód traktuje się wyłącznie jako wynajmowany przedmiot. Więc zazwyczaj sama miesięczna opłata za samochód jest sporo niższa niż w przypadku leasingu, a dodatkowo często zawiera się w niej też wiele kosztów, o których przy leasingu trzeba pamiętać i opłacać samodzielnie.

Pamiętaj. W dzisiejszym biznesie przewidywalność kosztów jest bardzo ważna.

Wszyscy wiemy jak szybko rosną koszty ubezpieczeń. Przy umowie wynajmu długoterminowego te wzrosty Cię nie dotyczą.

Jeśli chcesz wiedzieć jak zaliczać w koszty 100% wydatków na eksploatację auta, to zgłoś się do jednego z naszych oddziałów i umów się z doradcą.

Wynajem to WOLNOŚĆ. Po zakończeniu najmu nie musisz martwić się sprzedażą samochodu. Pozostaje Ci tylko zastanLeaowić się jaką kolejną markę i model wybierasz.

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz nasza stronę mozęmy przechowywac niektóre informacje w postraci ciasteczek w twoje przeglądarce. Możesz zmienić te ustawienia. Pamietej jednak, że ingerencja w ustawiania przeglądarki moze wpłynąć na funkcjonowanie naszego serwisu.