Poznań 61 - 407 / ul. Rymera 7
Wynajem
Co 2 lata nowy samochód

Dziś coraz częściej nie jest ważne by mieć ale by nieskrępowanie korzystać. Wynajem to dziś najtańsza forma korzystania z pojazdu. Dlaczego?  To wynajmujący bierze na siebie ryzyko sprzedaży pojazdu po okresie najmu, a najemca płaci tylko różnicę pomiędzy ceną zakupu a ceną odsprzedaży.

Czy to nie miła perspektywa płacić tylko utratę wartości pojazdu? Jeśli kupisz samochód za gotówkę w kredycie lub leasingu i tak utrata wartości Cię nie ominie.

Sprawdź niezwykle atrakcyjne oferty wynajmu w naszych oddziałach.Co dwa lata zmieniaj samochód zawsze na nowy i nie martw się jego sprzedażą.

Już 24% przedsiębiorców korzysta z wynajmu długoterminowego samochodu…

Rok 2019 przyniósł a 2020 przyniesie polskim przedsiębiorcom poważne zmiany w zakresie rozliczania finansowania samochodu w firmie. Od 1 stycznia do kosztów prowadzenia działalności można zaliczyć tylko tę część ceny, która mieści się w pułapie 150 000 zł. Pozostała część, która znajduje się powyżej tej granicy, nie będzie zaliczała się do kosztów uzyskania przychodów.

Limit ten ustawodawca wprowadził zarówno dla kredytów i umów leasingowych, jak i wynajmu długoterminowego. Pozornie więc te rozwiązania stały się jednakowo mniej korzystne. Wraz z limitem nowe regulacje objęły jednak szereg mniejszych zmian, przez co sytuacja nie jest taka oczywista.

Z danych Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, wiemy że z wynajmu długoterminowego korzysta już 24 proc. przedsiębiorców chcących jeździć nowym samochodem.

Wynajem długoterminowy to z pewnością : większy komfort i niższe koszty.

Firmy do wynajmu długoterminowego przekonuje przede wszystkim wyższy komfort i przewidywalność kosztów. Jak sama nazwa wskazuje, w tym przypadku samochód traktuje się wyłącznie jako wynajmowany przedmiot. Więc zazwyczaj sama miesięczna opłata za samochód jest sporo niższa niż w przypadku leasingu, a dodatkowo często zawiera się w niej też wiele kosztów, o których przy leasingu trzeba pamiętać i opłacać samodzielnie.

Pamiętaj. W dzisiejszym biznesie przewidywalność kosztów jest bardzo ważna.

Wszyscy wiemy jak szybko rosną koszty ubezpieczeń. Przy umowie wynajmu długoterminowego te wzrosty Cię nie dotyczą.

Jeśli chcesz wiedzieć jak zaliczać w koszty 100% wydatków na eksploatację auta, to zgłoś się do jednego z naszych oddziałów i umów się z doradcą.

Wynajem to WOLNOŚĆ. Po zakończeniu najmu nie musisz martwić się sprzedażą samochodu. Pozostaje Ci tylko zastanLeaowić się jaką kolejną markę i model wybierasz.

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz nasza stronę mozęmy przechowywac niektóre informacje w postraci ciasteczek w twoje przeglądarce. Możesz zmienić te ustawienia. Pamietej jednak, że ingerencja w ustawiania przeglądarki moze wpłynąć na funkcjonowanie naszego serwisu.