Poznań 61 - 407 / ul. Rymera 7
COVID-19
Ważne informacje w związku z sytuacją swowodowaną pandemią COVID-19

W obecnej chwili najważniejsze dla nas jest maksymalnie pomagać naszym klientom.
Aby maksymalnie pomóc i przyśpieszyć składanie wniosków do Banków i Firm leasingowych o odroczenie lub zmniejszenie rat proponujemy kierować się bezpośrednio do instytucji w której macie państwo finansowanie.

Poniżej znajdziecie najpopularniejsze linki. Jeśli macie leasing lub kredyt w innym banku znajdźcie proszę w naszej zakładce kontakt telefon do oddziału gdzie załatwialiście finansowanie i dzwońcie. Chcemy pomóc Wam w szybkim procesowaniu wniosków. Jak zawsze wszystkie oddziały są do Państwa dyspozycji.

Logo Getin noble bank
GETIN NOBLE

GETIN NOBLE przygotował rozwiązanie, które umożliwi restrukturyzację obowiązujących umów kredytowych osobom i podmiotom które w związku z epidemia koronowirusa znalazły się w trudnej sytuacji. Getin Bank umożliwia zawieszenie spłaty rat kapitałowych na okres 3 miesięcy. Wniosek Państwa jest rozpatrywany bez dodatkowych opłat.

Dokument, który należy wypełnić:

Wniosek restrukturyzacja

Gdzie wysłać:

auto@getinbank.pl

Każdy wniosek będzie rozpatrywany indywidualnie.

Logo alrior bank leasing
ALIOR BANK

Firma wprowadza możliwość bardzo istotnego obniżenia wysokości raty leasingowej przez okres 3 miesięcy, w zgodzie z rekomendacjami rządu RP oraz wypracowanymi przez Związek Banków Polskich propozycjami dla kredytobiorców i leasingobiorców. Rozwiązanie Alior Leasing jest przygotowane w sposób przystępny dla Państwa – usługa może być uruchomiona za pośrednictwem telefonu oraz drogą elektroniczną.

Dokument jaki należy wypełnić:
• Wniosek o restrukturyzację pożyczka
• Wniosek o restrukturyzację leasing

Klienci mogą kontaktować się w następujący sposób:
• eBOK https://strefaklienta.aliorleasing.pl
• Infolinia: 32 745 64 56
• E-mail: dok@aliorleasing.pl
Wszystkie wnioski będą rozpatrywane indywidualnie.

Logo Idea Getin Leasing
IDEA GETIN LEASING

Firma wprowadziła możliwość indywidualnej obnizki rat leasingowych w zalezności od terminowości dotychczasowych spłat.

Infolinia: 801 199 199
E-mail: klient@ideagetin.pl

Zapraszamy do kontaktu w dniach roboczych w godz. 8:00-17:00

https://www.ideagetinleasing.pl/kategorie/kontakt-dla-klientow

Logo PKO Leasing
PKO LEASING

Zgodnie z decyzją Zarządu firmy PKO Leasing dla Państwa została przygotowana możliwość zawieszenia spłaty rat kapitałowych do 6 miesięcy i jednocześnie, jeżeli jest Państwa takie życzenie, można wydłużyć okres obowiązywania umowy o 6 miesięcy.
PKO Leasing rezygnuje całkowicie z opłaty za aneks, oraz symulację zmiany harmonogramu. Każdy z Państwa może złożyć wniosek przez stronę www.pkoleasing.pl lub Portal Klienta (w Portalu zostanie udostępniona również opcja samodzielnego sporządzenia oferty i aneksu przez Państwa) i są to kanały rekomendowane w komunikacji zewnętrznej.

Dodatkowe informacje:

• Aktualne zaangażowanie do 1,5 mln zł – wystarczy samo zgłoszenie klienta przez stronę pkoleasing.pl lub portal klienta

• Jeżeli będą Państwo zainteresowani restrukturyzacją umowy na warunkach niestandardowych (np. umowa najmu – CFM) lub dłuższym niż 6 miesięcznym okresie karencji, wówczas wnioski takie będą rozpatrywane indywidualnie z naliczaniem opłat zgodnie z obowiązującym Zapisami Umowy. Aneks do umowy będzie do Państwa wysłany mailowo na wskazany adres. Aneks ten powinien zostać przez Państwa wydrukowany w dwóch egzemplarzach, podpisany i wysłany w oryginale na adres :

PKO Leasing S.A.
Ul. Dzieci Polskich 2
07-410 Ostrołęka

Logo Millenium leasing
MILLENIUM LEASING

Firma Millennium Leasing umożliwia swoim klientom zmniejszenie raty leasingowej na okres do 3 miesięcy, na podstawie wypełnionego wniosku, oraz przesłanego uzasadnienia.

1. Dokument jaki należy wypełnić:

Wniosek o restrukturyzację

2. Gdzie należy wysłać wniosek do rozpatrzenia: realizacja@millenniumleasing.pl

M LEasing
M LEASING

W związku z obecną sytuacją mLeasing umożliwia obniżenie rat leasingowych nawet o 90 proc. Cały proces odbywa się w pełni przez internet.

Każdy klient, który ma zawarte z leasingową spółką mBanku umowy finansowania ruchomości (pojazdy, maszyny i urządzenia) o łącznej wartości poniżej 1 mln zł i dotychczas terminowo spłacał raty może złożyć wniosek o obniżenie rat leasingowych. Najbliższe 6 rat obniżymy nawet o 90 proc. a umowa zostanie przedłużona o dodatkowe pół roku.

Formularz:

https://mleasing.pl/firmy-i-korporacje/obsluga-klienta/zmiany-umowy-cesje/zmiana-harmonogramu/

BNP Paribas leasing solutions logo
BNP PARIBAS LEASING SOLUTIONS

W związku z obecną sytuacją Bbp Paribas leasing system wprowadza mozliwość uzyskania 6 miesięcznej prolonganty. To produkt produkt umożliwiający przesunięcie terminów płatności rat w umowach pożyczki i leasingu o 6 miesięcy z jednoczesnym wydłużeniem umowy o 6 miesięcy.

Szczegóły oraz warunki oferty (w tym wniosek do pobrania):

www.leasingsolutions.bnpparibas.pl/

Wniosek można także uzyskać w formie elektronicznej, wysyłając wiadomość na adres e-mail: prolongata@corp.bnpparibas.com

Santandar leasing
SANTANDER LEASING

Santander Leasing wprowadza udogodnienia dla przedsiębiorców – szybką możliwość zmiany harmonogramu i odroczenia rat o maksymalnie 6 miesięcy bez opłat za odroczenie spłaty, podała spółka.

Zasady są proste, wnioski mogą być składane zdalnie, będą realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Co ważne spółka odstępuje od opłat za odroczenie spłat rat. W celu skorzystania z propozycji Santander Leasing wystarczy do tego jedynie wniosek klienta, który bezpłatnie i szybko można złożyć poprzez eBOK24, podano.

https://ebok.santanderleasing.pl

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz nasza stronę mozęmy przechowywac niektóre informacje w postraci ciasteczek w twoje przeglądarce. Możesz zmienić te ustawienia. Pamietej jednak, że ingerencja w ustawiania przeglądarki moze wpłynąć na funkcjonowanie naszego serwisu.