Poznań 61 - 407 / ul. Rymera 7
Transport ciężarowy
Transport ciężarowy

Leasing na potrzeby transportu wymaga specjalistycznej wiedzy i specyficznego podejścia. Przedsiębiorcy działający w obszarze transportu mają różnorodne potrzeby, które umiemy zaspokajać. Elastyczność oferty, elastyczność czasowa naszych oddziałów odgrywają dużą rolę i gwarantują nam pozycję lidera w finansowaniu pojazdów ciężarowych. Znajomość branży i umiejętność finansowania 20 nowych ciągników wraz z naczepami na równi z kilkunastoletnim samochodem specjalistycznym pozwala nam uszyć na miarę każdą ofertę.
Najważniejsze to pełne zaufanie pomiędzy klientami a naszymi pracownikami. To dzięki niemu przedsiębiorcy wracają do nas od lat. To dzięki niemu oferty przygotowywane przez nas są bezkonkurencyjne.
Jeśli szukasz finansowania dla swojej firmy transportowej, skontaktuj się z nami. Znajdziemy produkt dla Ciebie, który będzie leżał jak garnitur szyty na miarę. Social Banking S.A. to firma która rozumie potrzeby firm transportowych, tych małych i tych dużych.

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz nasza stronę mozęmy przechowywac niektóre informacje w postraci ciasteczek w twoje przeglądarce. Możesz zmienić te ustawienia. Pamietej jednak, że ingerencja w ustawiania przeglądarki moze wpłynąć na funkcjonowanie naszego serwisu.